Tükendi

40

ISBN: 9786051483733
Sokak Kitapları Yayınları   İsmail Cerit
Ürün Özellikleri

Değerli okurlar!

40 sayısının titreşimi altında, kendi yüksek bilinçlerinizi oluşturmaya hazır olun. Sezgilerinizi, üst benliğinizi dinleyeceğiniz, tüm sorularınızın cevaplarını bulacağınız yer burası. 40 sayısı, içinden bilgelik fışkıran süslü bir kapı, bir geçit. İnanç, felsefe ve mutluluk kullanılarak, birçok şekilde yaşayan, ölen, bilimde ve hayatta tekrar dirilen bireyler aracılığıyla gerçek ile mecazi dayanaklarla anlam kazanmaktadır. 40, sizin korunduğunuza,güvende olduğunuza ve sevildiğinize dair mesajlar vermektedir. 40, Tüm insanların, belli noktalar ve belli zamanlarla ölçülebilen farklı aşamalardan geçtiğini anlatan bir ruh ve akıl noktasındadır. 40 sayısı, 4 ve 0 sayılarının özelliklerinden oluşur. 4 sayısı sistem ve düzen titreşimlerinin,sıkı çalışma ve azmin yankılarını uyandırır,sağlam temeller inşa eder ve başarı ve dürüstlük ve bütünlük sağlar.
Pozitif düşünerek, olumsuz etkilerden kaçınarak, kendimizi ödüllendirip, yaratıcılığımızı ve başarılarımızı kutlayarak, başkalarına yardım ederek ve affedicilikten doğan faydalarla ve büyümenin semeresini alarak zihnimizi derinliklerine ulaşabilir ve ruh gözümüzü açabiliriz.
40; yaşamınız boyunca hedeflerinize ve ideallerinize ulaşma yolunda gösterdiğiniz çaba ve çalışma istediğinize ve bunların sonuçları elde edişinize tanıklık edecektir.

Kitabın Özellikleri
Basım Dili
Çeviren
Sayfa Sayısı145
Kapak TürüKarton Kapak
Kağıt Türü1. Hamur
Basım Tarihi
Basım Yeriİstanbul
En / Boy13.5 / 19.5 cm.
Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
Yorumlar
Paylaş:
20,00 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.