Filtreler
Sıralama seçin
Toplam 148 Ürün Bulundu.
1 2 3

Liseyi veya üniversiteyi açıktan tamamlamayı düşünen kişiler, sınavlarda daha iyi başarılar elde edebilmek için açık öğretim lise üniversite kitapları arasından seçim yapabilirler. Bir yandan çalışarak bir yandan lise veya üniversite okuyan kişilerin eğitimlerini en başarılı şekilde tamamlayabilmeleri için derslerine son derece dikkatli çalışması gerekmektedir.


Güncel Bilgiler ile Dolu Açık Öğretim Lise ve Üniversite Kitapları

Öğretmenler tarafından okulda anlatılan derslere katılım gösteremeyen açık öğretim öğrencilerinin çalışırken daha disiplinli olması gerekmektedir. Derslerdeki konuları iyi şekilde kavrayabilmek için açık öğretim setlerinden destek aldığınız zaman başarı oranınızı yükseltmeye başlayabilirsiniz. Açık öğretim lise üniversite kitap çeşitleri kategorimizde yıllar ve yarıyıllara göre hazırlanmış olan kitaplar yer almaktadır.


Kendi bölümünüz ile ilgili olan bir kitabı seçtikten sonra derslerine disiplinli bir şekilde çalışmaya sizler de başlayabilirsiniz. Açık öğretim lise üniversite kitabı çeşitleri arasında her derslerin ayrı olduğu kitaplar olduğu gibi aynı zamanda bütün derslerin bir arada olduğu kitaplar da yer almaktadır.


Derslere Özel Soru ve Test Kitapları

Dersler hakkında daha kapsamlı bilgi sahibi olmak istiyorsanız ve o dersi derinlemesine öğrenebilmek istiyorsanız, yalnızca tek bir derse ait olan açık öğretim kitaplarını satın almalısınız. Açık öğretim kitapları arasında aynı zamanda soru ve test kitapları da yer almaktadır. Soru çözmeyi bir alışkanlık haline getirdiğiniz zaman sınavlardaki başarı oranlarınızı yükseltmeye başlayabilirsiniz. Açık öğretim lise üniversitesi kitapları fiyatları ile de sizlere kolaylık sağlamaktadır. Her kişinin bütçesine uygun olan kitaplar ile eğitim hayatınızda daha başarılı bir şekilde ilerleyebilir ve eksikliklerinizi tamamlayabilirsiniz.


Açık öğretim ile başarılı bir şekilde eğitim hayatınızı devam ettirebilmek istiyorsanız bu kategorimizde sizlere sunduğumuz kitap çeşitlerine sizler de göz atarak seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Devamını Oku
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.