Filtreler
Sıralama seçin
Yeni %15İNDİRİM
39,90 TL
33,92 TL
Yeni %20İNDİRİM
30,56 TL
24,45 TL
Toplam 49 Ürün Bulundu.

Üniversite eğitiminde, mesleki kariyer ve öğrenme kaynakları olan bu kitaplar, kalitelerini değerlendirmek için çeşitli üniversite öğretim üyeleri tarafından onaylıdır. Akademi Kitapları kategorimiz içinde üniversite eğitimi ve mesleki yeterlilik sınavları için önemli olan akademik kitap çeşitleri bulacaksınız. TUS'a Hazırlık Kitapları, Endüstriyel Tasarım Kitapları, Gıda Mühendisliği, Bilim ve Teknoloji Kitapları, Spor Kitapları alt kategorilerimizde başarılarınızı üst seviyeye taşıyacak kitap çeşitleri yer alıyor.


Üniversite Ders Kitapları

Akademi Kitapları kategorimizde hemen her üniversite öğrencisinin branş derslerine yönelik kitap çeşitleri bulunuyor. Tıp Kitapları, Askeri Okul Kitapları, Fizik Kitapları, Makine Mühendisliği Kitapları, Elektrik Elektronik Kitapları, Bankacılık Kitapları, Hakimlik ve Savcılık Hukuk Kitapları, Kanun Kitapları, LBS Hazırlık Kitapları, MBSTS Kitapları, Mühendislik Tamamlama Kitapları, Polis Meslek Kitapları, SMMM Kitapları ve daha pek çok üniversite kitabı için başka bir adres aramanıza gerek kalmayacaktır.


Endüstriyel Tasarım Kitapları

Günümüzde en geçerli meslek alanlarından bir olan Endüstriyel Tasarım için düzenlenmiş, harika mesleki gelişim kitapları bulabilirsiniz. Endüstri Tasarımı Temel Kavramları, Sistem Analizi ve Tasarımı, Autocad ile Bilgisayar Destekli Tasarım, Geometrik Toleranslar, Modern Öğretim Teknolojisi ve Materyal Tasarımı kitapları sadece birkaçıdır.


TUS'a Hazırlık Kitapları

Tıp Uzmanlık Sınavı olan TUS, tıp fakültesi öğrencileri için ciddi bir yol ayrımıdır. Hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak bu engelleri aşmak için bilinçli bir hazırlık dönemi ve elbette çok iyi hazırlanmış yardımcı kitaplar gerekiyor. Bu bölümde: İngilizce TUS Soru Bankası Özet Gramer Bilgileri Deneme Sınavları Kısa Medikal Sözlük, TUS 2010 Tıbbi İngilizce, İngilizce TUSBANK, Özel Amaçlı İngilizce Tıp, TUS ve Sınavlara Yönelik Genel Cerrahi, TUS Vize ve İhtisas Sınavları için Pediatri gibi çok değerli kaynak kitaplar yer alıyor.


Akademi Kitapları kategorisinde ayrıca akademi banka kitabı, akademi denizcilik kitapları, özel güvenlik kitapları, lisansüstü öğrencilerine yönelik profesyoneller için ALES kitapları, KPSS Kitapları, akademi SPK kitapları, akademi YGS kitapları gibi özel kitap seçeneklerine de sahipsiniz.


Kitapbende.com platformumuzda öğrenmeye açık yaratıcı zihinleri desteklemek için pek çok avantaj sunuyoruz. Her öğrencinin ulaşabilmesi amacıyla üniversite kitap fiyatları minimum düzeydedir. Akademik başarınıza küçük bir katkı bizim için büyük mutluluk kaynağı olacaktır.

Devamını Oku
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.