Blog

Okul Öncesi 3+ Yaş Kitapları

01 Haziran 2018

Okul öncesi 3+ yaş kitapları çocukların bileşik tümceler kurabilme becerilerinin de başlamasıyla birlikte dil oyunlarından ve uyaklı kısa dizelerden oluşmalıdır. Çocukların duygu ve düşüncelerini anlatabilmelerine ve kendilerini dilin tüm olanaklarını kullanarak yansıtabilmelerine ilerleyen dönemlerde katkı sağlamalıdır.

Okul Öncesi 5+ Yaş Kitapları

31 Mayıs 2018

5 yaş grubuna dahil olan çocukların sözcük dağarcığında gözle görülür bir gelişme olmaya başlar. Çocuklar birtakım belirteçleri doğru şekilde kullanmaya bu yaşlarda başlarlar. Sorular sormaktan hoşlanan çocukların en meraklı oldukları yaş aralığı bu yaş aralığıdır.

Okul öncesi 5+ yaş kitapları çocukların yazısız olan resimli kitaplardan yararlanabilmelerini ve kendi öykülerini oluşturabilmelerini sağlamalıdır. Bu davranışın gelişmesi çocukların değişik olaylara farklı bakış açıları geliştirebilmesini sağlar.

Okul Öncesi Boyama Kitapları

29 Mayıs 2018

Okul öncesi kitaplar arasında tercih edilen boyama kitapları sayesinde çocuklarınızın ufkunu açabilirsiniz. Çocukların hayal gücünü de genişletebilen okul öncesi boyama kitapları ile çocuklarınızın keyifli bir şekilde vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bu tür boyama kitapları içerisinde genellikle çizgi film karakterlerinin kara kalemler ile çizilmiş siluetleri yer alır.

Okul Öncesi Etkinlik Kitap Önerileri

28 Mayıs 2018

Okul öncesi etkinlik kitapları çocuğunuzun yatkın olduğu alanlara daha iyi hazırlanabilmesini ve okulda göreceği eğitime de daha hazır gelebilmesini sağlar. Okul öncesi etkinlik kitap önerileri incelemesi yaparken çocukların sanat, uzay ve bilim gibi farklı alanlara ilgisi var ise, o alanlara olan ilgisini etkinlik kitaplarını tercih etmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Çocuğunuza seçeceğiniz okul öncesi etkinlik kitaplarının içeriklerini bizzat kontrol etmelisiniz.

LGS Konu Anlatımlı Kitaplar

26 Mayıs 2018

Konu anlatımlı LGS kitaplarını kullandığınız zaman uzman ve deneyimli yazarlar tarafından ele alınan konuları inceleyebilme imkanına sahip olursunuz. Farklı yayıncıların çıkarttığı LGS konu anlatımlı kitaplar sayesinde LGS için daha donanımlı bir hale gelebilirsiniz.

LGS Kitap Önerileri

25 Mayıs 2018

LGS sürecinde olan öğrencilerin çok fazla çalışması ve doğru kaynaklardan yararlanması gerekir. Doğru kaynaklardan destek almak, LGS sürecinde daha başarılı olabilmenizi sağlar. Ayrıca doğru kaynaklar sayesinde daha kısa sürede daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu noktada LGS kitap önerileri arasından doğru seçimleri yapmanız gerekebilir.

LGS Türkçe Soru Bankası Kitaplar

24 Mayıs 2018

LGS için eksiksiz bir hazırlık yapmak istiyorsanız, kariyerinizi ve eğitim hayatınızı etkileyebilecek olan bu önemli sınava doğru şekilde hazırlanmalısınız. Disiplinli bir şekilde LGS için hazırlıklarınızı sürdürürken doğru kaynaklardan da yardım almaktan çekinmemelisiniz. Türkçe dersinde eksiğiniz olduğunu düşünüyorsanız LGS Türkçe soru bankası kitaplar arasından seçim yapabilirsiniz.

Okul Öncesi Etkinlik Kitapları Önerileri

24 Mayıs 2018

Çocukların hayal dünyaları genellikle yetişkin kişilerden daha geniş olur. Hayal dünyası gelişen çocukların büyüdükleri zaman karşılaştıkları zorlukları daha kolay aşabildiği söylenir. Okul öncesi etkinlik kitapları önerileri arasında yer alan kitap türlerini tercih ettiğiniz zaman çocuğunuzun eğitim hayatına daha iyi bir şekilde hazırlanabilmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu tür kitaplar çocuğunuzun hayal dünyasına da büyük bir katkı sağlar.

Okul Öncesi Kitap Önerileri

22 Mayıs 2018

Okul öncesi kitaplar, çocukların okul hayatına başlamadan önceki gelişim süreçleri için son derece faydalıdır. Okul öncesi kitaplar sayesinde çocukların göz ve el becerilerinde gelişme yakalanır. Okul öncesi kitaplar renkli ve eğitici dünyalara sahip olmalıdır. Çocuklar bu kitaplar ile ilgilendikleri zaman yaratıcılıkları artar. Okul öncesi kitap önerileri arasından seçim yaparken her zaman çocukların yaratıcı dünyalarına hitap edebilecek kitapları tercih etmelisiniz.

LGS İnkılap Soru Bankası Kitaplar

14 Mayıs 2018

Hayal ettiğiniz mesleğiniz ya da geleceğiniz için eğitim hayatınızda karşılaşabileceğiniz birtakım sınavlar olur. Bu sınavlar arasında yer alan LGS ise, son derece önemli bir sınavdır. Bu sınavdan daha başarılı sonuçlar almak istiyorsanız LGS için özel olarak hazırlanan soru bankası kitaplarından yararlanmalısınız. İnkılap dersinde eksiğiniz olduğunu düşünüyorsanız LGS İnkılap soru bankası kitaplarımız arasından seçim yapabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.