Filtreler
Sıralama seçin
Toplam 16 Ürün Bulundu.

Dikey Geçiş Sınavı’nda başarılı bir puan elde etmek isteyenler, yoğun tempolu bir çalışma dönemi geçirmek zorunda! Bu çalışma sürecinde ihtiyacınız olan tüm DGS kitapları için kategorimizde yer alan eserlere göz atabilirsiniz. Sizlere hem soru bankası ve deneme testleri içeren eserleri hem de DGS konu anlatımlı kitaplar sunuyoruz. Bu sayede ihtiyaçlarınızın tamamını sitemizden temin edebilirsiniz. Ödemenizi de cazip fiyatlar eşliğinde yapabilirsiniz.


Elbette tüm konuları kapsayan DGS soru bankaları çeşitlerini sizlere sunmayı ihmal etmiyoruz. Konu anlatımı kitaplarının ardından kendinizi test etmeniz için DGS denemeler arasından seçtiğiniz kitapları kullanabilirsiniz. Bu arada sınava yakın bir dönemde farklı soru tipleri hakkına fikir dinmek için DGS çıkmış sorular kitaplarından da temin etmeyi unutmayın.


DGS Sınavına Hazırlık Kitaplarında Uygun Fiyatlar

Hangi alanda sınava gireceğinize bağlı olarak DGS sözel kitaplar ya da sayısal içerikli konuların yer aldığı ve bu alanda soruları yanıtlamanıza yardımcı olacak DGS sayısal kitapları arasından seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda eksik bilgilerinizin tamamını tamamlayabilmek için DGS çalışma kitapları arasından da dilediğinizi seçerek sepetinize ekleyebilirsiniz. En önemli dersler arasında yer alan DGS matematik kitapları da seçenekleriniz arasında yer alıyor.


En Uygun Fiyatlı DGS Hazırlık Kitapları

Aynı zamanda söz puanlamada belirleyici olan DGS Türkçe kitapları çeşitlerine de göz atmayı sakın unutmayın. Dilerseniz tüm dersleri kapsayan ve soru kitapçıklarının da bulunduğu DGS seti çeşitlerinden de temin edebilirsiniz. Set halinde aldığınız kitaplar daha ekonomik olacaktır. Şayet DGS kitapları en iyisi hangisi diye düşünüyorsanız kategorimiz içerisinde yer alan eserlerin tamamı arasından tercih yapabilirsiniz.


Çünkü DGS kitapları sözel ya da sayısal, en iyi kitaplar arasından özenle seçildi. Dilediğiniz kitabı sepetinize ekleyerek en kısa sürede adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Uygun fiyat avantajını kaçırmayın!

Devamını Oku
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.