Filtreler
Sıralama seçin
Toplam 5260 Ürün Bulundu.
1 2 3 .... 86 87 88

Edebiyat teriminin ortak tanımı, şiir, drama, öykü, roman ve kurgu gibi başlıca türleri kapsamasıdır. Bu terim aynı zamanda edebi nitelik ve ayrım anlamına da gelmektedir. Oysa edebiyat kitapları çok geniş bir vizyona sahiptir. Mektuplar, günlükler, raporlar, dilekçeler, dergiler ve denemeler ile roman, öykü, şiir ve tiyatronun geleneksel türleri edebiyat yer alabilir. Bu nedenle Edebiyat Kitapları kategorimizi çok geniş bir yelpazede tuttuk. Türk Edebiyatı klasikleri, edebiyat kitapları roman, dünya klasikleri, edebi kitap önerileri, okunması gereken kitaplar listesi ve hatta edebiyat ders kitapları ile örüntülü sınırsız bir kitap serüvenini ilginize sunuyoruz.


En İyi Edebiyat Kitapları

Edebiyat Yabancı Dil Kitapları dizininde; İngilizce (çizgi roman) kitapları, Almanca kitapları, Ermenice kitapları, Zazaca kitapları, İspanyolca kitapları hem özel eğitimler için gerekli hem de spesifik kitaplar yer alıyor.


Edebiyat (Roman-Öykü) Yerli Kitaplar serisinde; Cumhuriyet Dönemi öykü ve anlatı kitapları, Cumhuriyet Dönemi romanları, Osmanlı ve öncesi nesir, öykü-anlatı-hikâye kitapları ve nesir başlıkları altında gruplandırılmış çok özel kitap seçeneklerini bulabilirsiniz.


Edebiyat (Roman-Öykü) Çeviri Kitapları başlığı altında; ünlü edebi eserlerin ve popüler kitapların çevirilerini, İskandinav kitapları, Hindistan-Pakistan kitapları, Avustralya kitapları ve Fransız kitapları ayrımı ile dünya edebiyatından zengin örneklerinin mükemmel çevirilerini keyifle okuyabilirsiniz.


Bazı kitaplar vardır ki her dönem popüler olmayı başarır, Türk ve Dünya Klasikleri olarak tanımlanır ama biz bu tür kitaplar için zamansız kitaplar terimini kullanmayı seviyoruz. Kürk Mantolu Madonna, İnce Memed, Kiralık Konak, Bereketli Topraklar Üzerinde veya Sinekli Bakkal gibi zamansız kitapları henüz okuma fırsatı bulamadıysanız burada sizin için Türk Edebiyat klasiklerinden oluşan harika bir kitap seti bulabilirsiniz.


Edebiyat Kitapları kategorimizde Dünya Edebiyatı kitapları içerisinde sınıfının en popülerlerinden en radikal örneklerine kadar çok zengin seçenekler sunuyoruz. Apartman, Angel Dayı, Ana, Vadideki Zambak gibi birçok ünlü eseri kapsayan dünya klasikleri seti ile bu seçkin edebiyat örnekleriyle tanışabilirsiniz.


Türk ve Dünya Edebiyatı bugün, doksan yıldan uzun süredir edebiyat ve kültür için bir pencere görevi üstlendi. Kitapbende.com olarak bizde bu kültür ataşeliğinde görev aldık ve misyonumuzu paylaşmak için sizi de bu değerli kitapları okumaya davet ediyoruz.

Devamını Oku
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.