Filtreler
Sıralama seçin
Yeni %20İNDİRİM
23,50 TL
18,80 TL
Yeni %15İNDİRİM
29,00 TL
24,65 TL
Yeni %25İNDİRİM
22,50 TL
16,88 TL
Toplam 56 Ürün Bulundu.

Ekonomi Kitapları en basit tanımla bir çeşit hayatta kalma kılavuzudur. Dünyanın en fazla okunan kitapları Ekonomi Kitapları ve İş Dünyası Kitapları kategorilerindedir. Kitapbende,com olarak bizde profesyonel ekonomistlerden iş dünyasının başarılı aktörlerine kadar merak edilen tüm ekonomi konularına dair zengin bir koleksiyon hazırladık. Burada, editörlerimiz tarafından titizlikle hazırlanan ekonomi kitapları dizininde; ekonomi üzerine en iyi kitaplar, iş dünyası kitapları ve daha pek çok değerli kaynak kitap bulabilirsiniz.


İktisat Bölümü Kitapları ve İktisat Yardımcı Kitapları

Üniversitelerin İktisat Bölümü Ekonomi Ders Kitapları, İktisat Yardımcı Kitaplar ekseninde ekonomi hakkında kitaplar ile destekleniyor. Ekonominin İlkeleri Kitabı, Genel Ekonomi Kitapları, Ekonomi ve Finans Kitapları, Makro Ekonomi Kitapları, Mikro Ekonomi Kitapları, Ekonomi Politikası Kitabı, Ekonomi Sosyolojisi Kitabı, Ekonomi Tarihi Kitapları, Ekonomi ve Borsa Kitapları, Ekonomik Coğrafya Kitapları, Ekonomi Kitapları ve İş Dünyası Kitapları kategorimizde bulabileceğiniz Temel Ekonomi Bilimi kitaplarıdır.


Ekonomi ve İş Dünyası Üzerine Kitaplar - Güncel Ekonomi Kitapları

Ekonomide seçtiğimiz, dil ve sembollerde neyi temsil ettiğimiz, alışverişte birbirimizle nasıl etkileşim kurduğumuz, değer verdiklerimiz ve özellikle mal, hizmet, üretme, değiştirme ve dağıtma şeklimizdir. Ekonomi ve İş Dünyası üzerine yazılmış kitaplar, çok değerli iktisat bilimi üstatları tarafından kaleme alınmış ekonomi başucu kitabı sayılırlar. Bu nedenle hem ekonomi alanında eğitim gören öğrenciler, hem öğretmen ve akademisyenler hem de iş dünyası girişimcileri ve hatta tüm insanların okuması gereken temel kitaplardır.


Ekonomi ve İş Dünyası Kitapları kategorisi altında dünyanın en popüler ekonomi kitapları dâhil en ucuz ekonomi kitapları ile sizin için çok değerli güncel iktisat kitapları hazırladık. Ekonomi biliminde bir kült sayılan "Kapital", ekonomi öğreniminde gerekli olan "Ekonomi Rehberi", "Finansal Analiz Uygulamaları", "Bankacılığın Temelleri", Ekonomi Politikası", "Uluslararası Ekonomi", "Marjinal Ekonomi Teorileri", "Libidinal Ekonomi" gibi bilgi hazinelerini burada bulabilirsiniz. Ayrıca iş dünyası girişimcileri ve yol gösterici akademisyenler için "Satışın 10 Altın Kuralı", "Sigortacılıkta Risk Yönetimi", "E-Ticaret", "Muhasebe-Ekonomi İlişkisi", "Hayatımızdaki Ekonomi" gibi önemli fikir ve bilgi kitapları arasında seçimler yapabilirsiniz.


Ekonomi ve İş Dünyası Kitapları konseptinde günümüze kadar yazılmış en seçkin iktisat okuma kitapları, eğlenceli ekonomi kitapları ve güncel ekonomi kitaplarını en kaliteli baskılar ve en uygun iktisat kitapları fiyatları ile temin edebilirsiniz.

Devamını Oku
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.