Filtreler
Sıralama seçin
Yeni %45İNDİRİM
23,50 TL
12,93 TL
Toplam 158 Ürün Bulundu.
1 2 3

Hayal ettiğiniz meslek ve daha iyi bir kariyer için, eğitim hayatınız boyunca farklı sınavlara girmek ve başarılı olmak için çalışıyorsunuz. Bu sınavlar içerisinde iyi bir başlangıç için ilk adımlar arasında yer alan en önemli sınav ise LGS (Liselere Geçiş Sınavı) oluyor. Eğitiminiz için önemli olan bu sınava hazırlanabilmek için size kaynak olabilecek LGS kitapları bulunuyor. Sınav hazırlık sürecinde yararlanabileceğiniz uygun kaynakları tercih ettiğiniz zaman hedeflerinize doğru ilerlerken, bir adım daha öne geçebilirsiniz.


LGS Nedir?

LGS, son derece disiplinli bir çalışma süreci gerektiren Liselere Geçiş Sınavı’dır. Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler ve Yabancı Dil gibi dersleri kapsıyor. Bu dersler hakkındaki bilginizi ölçümlemeye yarayan LGS sınavları aynı zamanda bilgilerinizi yorumlayabilme yeteneğinizi de ölçümlüyor.


Düzenli bir çalışma içerisine girmenizi gerektiren LGS sınavına iyi bir şekilde hazırlanabilmek için LGS test kitapları üzerinde pratik yapmanız ve bilginizi test etmeniz de gerekiyor.


Her Seviyeden Öğrenciye ve Bütçesine Uygun LGS Kitapları

LGS’de hayal ettiğiniz başarıyı elde ederek, hayal ettiğiniz kariyere ve eğitim yaşantınıza doğru emin adımlarla ilerleyebilmek istiyorsanız, geniş bir yelpazede sizlere sunulan LGS hazırlık kitapları sizler için ideal bir çözüm oluyor. LGS kitapları içerisinde yer alan faydalı bilgileri öğrenerek bilginizi test edebilir ve düzenli bir şekilde sınava çalışabilirsiniz. Farklı yayınlar tarafından büyük bir özen ile hazırlanmış olan LGS kitapları, hazırlık sürecinizin daha keyifli ve başarılı geçmesini sağlıyor.


Tek bir ders ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız, tek ders kitabı olarak sizlere sunduğumuz kitaplara da göz atabilirsiniz. Detaylı olarak tek bir ders odaklı olan kitaplar, o konu üzerindeki hakimiyetinizi arttırmanıza yol açıyor.


Özel LGS test kitaplarından yararlanarak testleri çözebilir, pratik ve hızlı bir şekilde bilgilerinizi tekrar edebilirsiniz. İstediğiniz ders ile ilgili olan deneme kitaplarındaki soruları çözerek LGS’ye eksiksiz bir şekilde başarılı olarak hazırlanabilirsiniz.


Çalışmalarınızın verimliliği ölçebileceğiniz, eksik olduğunuz konular üzerinde kendinizi tamamlayabileceğiniz ve gerçek sınava ne kadar hazır olduğunuzu test edebileceğiniz LGS kitapları, farklı seviyedeki öğrencilere uygun olarak tasarlanmıştır. LGS hazırlık kitapları fiyatları kitapların içeriğine göre değişiyor. Bütçenize uygun olan kitapları seçerek başarı hikayenizi yazmaya sizler de başlayabilirsiniz.

Devamını Oku
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.