Filtreler
Sıralama seçin
Toplam 5 Ürün Bulundu.

Lise seviyesindeki bütün öğrencilere uygun olan kitaplar, öğrencilerin eğitim hayatlarında daha verimli bir şekilde derslerine çalışabilmesini sağlar. Lise kitapları öğrencilerin kariyer hedeflerini ve üniversite hayallerini de gerçekleştirebilmesi yararlanabilecekleri en özel kaynaklar arasındadır.


Lise eğitiminde sorulacak soruların daha iyi algılanabilmesi ve derslerin daha iyi şekilde yorumlanabilmesi için öğrenciler lise test kitapları ve lise konu anlatımlı kitaplar arasından seçim yapabilirler.


Lise Konu Anlatımlı Kitaplar ve Soru Bankaları

Derslere göre özel olarak tasarlanan lise kitapları içerisinde bütün derslere ait güncel konu anlatımlı kitaplar yer almaktadır. Yabancı dilini geliştirmek isteyen öğrenciler için de uygun olan lise İngilizce kitapları en son müfredata uygun olarak tasarlanmıştır. Güncel bilgilerin yer aldığı bu kitaplar yabancı dilin geliştirilmesi için en önemli kaynaklar arasındadır.


Türkçe için de geliştirilen lise Türkçe kitapları sayesinde Türkçe dersinde eksiği olan öğrenciler kendilerini hızlı bir şekilde geliştirmeye başlayabilirler. Lise Türkçe kitapları öğrencilerin eksikliklerini görebilmeleri için en iyi kaynaklar arasında yer alır. Lise biyoloji kitapları da kategorimizde yer alan ve en fazla ilgi gören kitaplar arasındadır.


Güncel ve Müfredata Uygun Lise Kitapları

Lise matematik kitapları arasında yer alan onlarca farklı seçenek lise döneminde son derece önemli olan matematik dersinde ilerleyebilmenizi sağlar. Konu anlatımlarına sahip olan matematik kitapları ile sınavlarda karşılaşabileceğiniz pek çok farlı konu ile de önceden karşılaşmış olursunuz.


Hangi derste eksiğiniz olduğunu düşünüyorsanız bu kategorimizde derslere özel olarak sizlere sunduğumuz kitaplara göz atabilirsiniz. Lise coğrafya kitapları ve lise tarih kitapları arasından da seçim yaparak bu dersler üzerindeki eksikliklerini giderebilirsiniz.


Lise fizik kitapları ve lise kimya kitapları da son müfredata uygun olan kitaplar arasındadır. Lise hayatınızda başarılı olmak istiyorsanız bu kitaplar sayesinde eğitim hayatınızdaki hayallerinize daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.


Lise kitapları fiyatları her kişinin bütçesine uygun olarak belirlenmektedir. Seçeceğiniz kitapların özelliklerine göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir.

Devamını Oku
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.