Filtreler
Sıralama seçin
Toplam 6 Ürün Bulundu.

Öğretmenlik kadroları için sınava başvuran kişilerin doğru kaynaklar ile çalışmaları son derece önemlidir. Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) sınavları geleceğine yatırım yapmak isteyen ve hayallerine ulaşmak isteyen kişilerin girmesi gereken sınavlar arasındadır. Bu döneme doğru ÖABT kitapları ile hazırlanıldığı takdirde sınavda elde edilebilecek olan başarı oranı son derece yüksek olur.


ÖABT kitapları arasında farklı derslere ait kitaplar yer almaktadır. ÖABT coğrafya kitapları da bu kitaplar arasında yer almaktadır. Hangi derste zayıf olduğunuzu düşünüyorsanız o derse ait olan kitapları tercih edebilirsiniz.


Derslere Özel ÖABT Kitapları

ÖABT de karşılaşılacak bir diğer ders matematiktir. ÖABT matematik kitapları içerisinde yer alan güncel konular ile çalıştığınız zaman matematik konusundaki eksikliklerinizi giderebilirsiniz.


ÖABT tarih kitapları ve ÖABT Türkçe kitapları gibi farklı derslere ait kitapların da yer aldığı kategorimizde tüm kitaplar güncel anlatımlara sahiptir.


ÖABT geometri kitapları gibi farklı kitapların da yer aldığı kategorimizdeki kitaplar ile derslere çalışarak sınava daha iyi bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Konu anlatımlı olan kitaplar sayesinde sınavlarda karşılaşabileceğiniz sorular ve konular hakkında da daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. ÖABT konu anlatımlı kitaplar tamamen müfredata uygun olarak hazırlanmaktadır.


Konu Anlatımlı Test Kitapları

Kimya ve fizik gibi dersler de ÖABT kapsamındadır. Sizlere sunduğumuz ÖABT kimya kitapları ve ÖABT fizik kitapları ile çalışarak vaktinizi en verimli şekilde değerlendirebilirsiniz.


Biyoloji dersinde eksiğiniz olduğunu düşünüyorsanız ÖABT biyoloji kitapları da sizler için ideal olabilir. ÖABT test kitapları ve ÖABT soru bankası gibi kitaplar ile de bilgilerinizi test etmeyi deneyebilirsiniz. ÖABT denemeleri yaparak sınava daha iyi bir şekilde sizler de hazırlanabilirsiniz. Sınavda karşılaşabileceğiniz muhtemel sorular ile önceden çalışmış olmanız sınavdaki başarı oranınızı gözle görülür bir şekilde arttıracaktır.

Devamını Oku
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.