Filtreler
Sıralama seçin
Toplam 1 Ürün Bulundu.

Polisliğe hazırlık döneminde başarıyı yakalamak için sizlere özel hazırlanmış polis meslek kitapları seçiminizi güvenilir şekilde yapabilirsiniz. Yeni sistem için oluşturulmuş olan polislik eğitim kitapları mesleğe hazırlık sürecinde aranan koşullardan başvuru esnasındaki aşamalara kadar bütün konuları en detaylı bir şekilde anlatarak ilerler.


Güncel ve Yeni Sisteme Göre Polisliğe Giriş Eğitimi

Sürekli güncellenen müfredatlar ile en son çıkmış kitapları siz müşterilerimiz için bu kategoride takip edip yayınlıyoruz. İçeriğinde bulabileceğiniz deneme sınavları, testler ve pomem konu anlatımlı kitaplar bu kategorimizde mevcuttur. Polislik hayalinizi gerçekleştirmek istiyor ve başarılı bir şekilde kabul edilme çabanız varsa kategorimizde bulunan polislik kitapları sizin için doğru tercihtir. Hangi konularda kendinizi geliştirmeye ihtiyacınız varsa tüm çeşitlerimize göz atıp size doğru olan kitabı bulabilirsiniz.


En Uygun Fiyat Seçenekleriyle Polislik Eğitim Kitapları

Pmyo kitapları ve pmyo test kitapları sayesinde polisliğe ne kadar hazır olduğunuzu görebilir ve eksiklerinizi detaylı anlatımlar ile giderebilirsiniz. Pomem kitapları ile polisliğe hazırlık yapmak sizin başarıyı hızlı bir şekilde yakalamanızı sağlayacaktır. İleride iyi bir polis olmayı istiyorsanız tüm bu kitapları disiplinli bir şekilde çalışarak hayallerinize kavuşabilirsiniz.


Polis Meslek Yüksek Okulları giriş yönetmeliğinden tutun, başvuru sırasında sizden istenilen belgelere, adayların fiziksel yeterliliği ve mülakat sınavları ile ilgili tüm yönerge ve kurallara kadar her türlü bilgileri kategorimizdeki kitaplardan bulabilirsiniz.


Tüm bu kitaplarda birden fazla deneme testinin yanında geçmiş yıllarda çıkmış sorular, genel tarama testleri, örneklendirilmiş çözümlü soru ve cevaplar da yer almaktadır. Bütün polis adaylarımıza yönelik hazırlanmış konu anlatımlı test kitapları ve müfredat hakkında detaylı bilgilendirmeler bulunan kitapları siz müşterilerimize en uygun fiyat seçeneklerimiz ile adresinize kadar ulaştırıyoruz.

Devamını Oku
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.