Filtreler
Sıralama seçin
Toplam 350 Ürün Bulundu.
1 2 3 4 5 6

Bir hükümetin kamusal meselelerin yönetiminde veya yasama organında tedbir alınmasında rehberlik ettiği genel ilkeler "politika" olarak tanımlanır. Geçmişten günümüze Politika Kitapları, en uygun sosyal düzenin, kaynakların adil paylaşımının ve toplumsal bütünlüğün sağlanmasını amaçlayan fikirler içerir. Kimi ütopik, kimi sürdürülebilir kimi de apolitiktir, ancak ortaya çıkan çok değerli politik kitap çeşitleri, açık fikirliliğin özgür düşüncenin kanıtlarıdır. Platformumuzda gerçek bilgilere dayalı politika kitabı çeşitleri ve yönetim biçimlerine değinen birçok politika kitabı bulunuyor, şimdi keşfedin.


Politika Kitap Çeşitleri ve Fiyatları

Politika kitapları çok geniş bir aralıkta yer alıyor. Bu nedenle kategorimizde daha kolay arama sonuçlarına ulaşabilmeniz için Politika İnceleme Kitapları, Sivil Toplum Kitapları, Ortadoğu - Arap Kitapları, Politik Hareketler Kitapları, Azınlıklar - Etnik Gruplar Kitapları, Politik Araştırma ve İnceleme Kitapları, Sol Üzerine Kitaplar, Yönetim - Devlet Üzerine, Siyaset Bilimi Kitapları, Uluslararası İlişkiler ve Dış Politika Kitapları, Kapitalizm Üzerine Kitaplar, Yeni Dünya Düzeni ve Globalleşe Kitapları alt kategoriler hazırladık. İlgi alanınıza göre veya güncel gelişmelerle ilgili kolaylıkla tercihler belirleyebilirsiniz. Ayrıca, kitapbende, com'da politika kitapları fiyatları için cüzi rakamlar mevcuttur; ağır bir bedel ödemek zorunda değilsiniz.


Akademik Politika Kitapları - Üniversite Politika Kitapları

Politika, elbette yönetim biçimleri ile alakalıdır ve seçili kişiler ciddi bir sorumluluk için görev alır. Bu kapsamda politika eğitim kaynakları da önemli rol oynuyor. İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri veya Uluslararası İlişkiler Bölümü üniversite öğrencileri için kaynak teşkil edecek, Politika Kitapları koleksiyonumuzda temel politika eğitiminden politika kuramlarına ve güncel politika kitaplarına kadar pek çok kitap bulabilirsiniz. Bu değerli kaynaklar, akademik eğitim kariyerinize önemli katkılarda bulunacaklardır.


Politikaya meraklı okuyucular Politika Kitapları kategorimizde; Sosyal Politika Kitapları, Dış Politika Kitapları, Türkiye Politika Kitapları, Dünya Politika Kitapları, Güncel Politika Kitapları, Dış Politika Analizi Kitapları, Sosyal Politika Ders Kitapları, Uluslararası Politika Kitapları gibi seçkin kaynaklara ulaşabilirler.


Politika Kitapları, herkesin katılımcı bir demokrasi anlayışı geliştirebilmesi için gerekli ve önemlidir. Sizi de en uygun politika kitapları fiyatları sunduğumuz kitapbende.com'da alışverişe bekliyoruz.

Devamını Oku
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.