• 0
  • 1
  • 2
  • 3

Tandem Tüm Dersler Eğitim Seti 8. Sınıf 4 Kitap

ISBN: 9569742005862
Tandem Yayınları   Kollekif
Ürün Özellikleri

Tandem Tüm Dersler Eğitim Seti 8. Sınıf  4 Kitap

Tandem Fenomen Türkçe 8. Sınıf: 280 Sayfa
Tandem Fenomen Matematik 8. Sınıf: 256 Sayfa
Tandem Fenomen Fen Bilimleri 8. Sınıf: 208 Sayfa
Tandem Fenomen Sosyal Bilgiler 8. Sınıf: 240 Sayfa

Tandem Fenomen çalışma kitaplarımız ders kazanımlarını birebir karşılar. Kazanım odaklıdırlar. Kazanım sırası dikkate alınarak hazırlanmıştır. 

Tandem Fenomen çalışma kitaplarımızın en büyük özelliği hücrelenmiş olmasıdır. Tandem Fenomen kitaplarımız konuları kavratmak amacıyla kısa ve özet bilgilerden oluşmaktadır. Farklı uygulama etkinlikleriyle doludur. Doğru-Yanlış, Eşleştirme, Boşluk doldurma çalışmalarına bolca yer verilmiştir. Yani kazanım odaklı bilgi, etkinlik ve o kazanımlara ait sorulardan oluşmaktadır. Kesinlikle kolay, anlaşılır, kavratıcı ve pekiştirici bir çalışma kitabıdır. Tandem Fenomen kitabımızda bolca soru, etkinlik ve test soruları vardır. Ayrıca 1. ve 2. dönem olmak üzere yazılı sınavlarına hazırlık çalışmaları da mevcuttur. Siz değerli öğretmenlerimizin işini kolaylaştıran Tandem Fenomen kitaplarımız aynı zamanda akıllı tahta içerikleri ile de ders anlatımına katkı sağlayacaktır. 

Tandem Fenomen kitaplarımız 5. 6. 7. ve 8. sınıflardan oluşmaktadır. Bu kitaplar ile öğrencileriniz başarıya ulaşacak, siz öğretmenlerimiz de öğrencilerinizin bu başarısından dolayı gurur duyacaksınız.

Yorumlar
Paylaş:
90,00 TL
49,50 TL
%45
İNDİRİM
16.07.2020 Günü Kargoda
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.